Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogtechnikusnak szeretnék...

Fogtechnikusnak szeretnék menni, mit is csinálnak ők pontosan?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogtechnikus lenni de nem tudom megéri-e. Sokan mondják hogy jó és "könnyű" nem kell megszakadni benne. Mások viszont mondják, hogy rosszul fizet sőt alig lehet elhelyezkedni vele. Néztem róla néhány videót, hogy mi is ez pontosan de szerintem teljesen más ha valaki benne dolgozik és úgy mondja el, hogy milyen is ez. Mennyire nehéz vagy épp könnyű stb.

2021. szept. 13. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
81%
Anyukám fogtechnikus. Se azt nem mondanám, hogy könnyű, se azt, hogy jól lehet keresni vele. Mondjuk ő azért annyira rosszul nem keres, de leginkább azért, mert rengeteget dolgozik, szóval nagyon nem napi nyolc órát. De azt még én is látom, illetve ő is mondja, hogy egy adott páciens után a fogorvos több pénzt kap úgy, hogy valójában jóval kevesebbet dolgozik érte, mint a fogtechnikus. És sokszor még azt is pocsékul csinálja, mert rosszul veszi le a lenyomatot, stb., amit szintén a fogtechnikusnak kell helyretenni.
2021. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!