Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » TANÁROK! Szeretitek a munkátokat?

TANÁROK! Szeretitek a munkátokat?

Figyelt kérdés
elsősorban középiskolai tanárokat kérdezek, de a többi tanárnak a válaszát is nagyon értékelem. :)
2010. aug. 28. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok tanár de egy időben szerettem volna az lenni. Igazából még csak most érettségiztem :)

De remélem nem gond, hogy válaszolok.

Nekem úgy tűnik a legtöbb tanár élvezi azt amit csinál. Persze ezt is mint bármi mást is fel lehet fogni tragédiaként de ez nagyon ritka. Bármennyire is gonosznak tűnik egy tanár valójában nem az csak mi diákok nem vagyunk elég érettek ahhoz, hogy az ő helyzetükbe belegondoljunk. Nem szeretnék kisregényt írni pedig tudnék erről a témáról.

Szerintem igenis a legtöbb tanár szereti a munkáját attól függetlenül, hogy nekik is vannak rossz napjaik.

2010. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én magántanár vagyok, nyelveket tanítok, főleg a 6-12 éves korosztályt szeretem, nekik még friss a fejük. Az idősebbek (40-60 év közöttiek) általában nagyon idegesítenek a lassúságukkal.

A középiskolások nagyon szemtelenek és irreálisak.

2010. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én is otthon tanítok. matekot, németet, törit, magyart..

szinte mindent.


hozzám 11-15 éves korig jártak, járnak.

a legfogékonyabbak a 6. osztályosok.

a 7-es kislány már szerelmes, csapongó.

a 15 éves gimisem meg nem figyel, az óráját nézi.

amúgy szeretek tanítani, gyerekekkel lenni.


24N

2010. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

18:01-nek


Mehetnék hozzád nyelvet tanulni?:D

2010. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nahát, hol laksz?:)
2010. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Írtam privát üzenetet:)
2010. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, szeretem, ezt a munkát nem lehet másképp csinálni. Ha nem szeretném, már rég elmentem volna valahová egy csomó pénzért. Szerintem aki nem szereti, és úgy csinálja, az jó eséllyel fizikailag is bele fog betegedni, akkora stressznek lesz kitéve.

18:01, neked ennyiféle diplomád van?

2010. aug. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

közgáz és történelemtanár... innen jön a matek és töri...

2 nyelvvizsga, ill. kint éltem...

a többit autodidakta módon sajátítottam el, egyébként ne mondd már, hogy általános-középsulis szinten nehéz lenne tanítani.. gyakorlatilag a tankönyv által leírtakat fogalmazod át, gyakoroltatod, stb...


van egy szinte diszkalkuliás kislányom, bukdácsolt végig, a szülei meg nem voltak képesek elvinni vizsgálatra, azért én egy 3-ast kihoztam belőle évvégére. Én büszke vagyok rá, pedig nem matematikatanárként végeztem!!! HOPPÁ!

2010. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat. én most vagyok elsős egyetemen, és én is tanárnéninek készülök...és már nagyon várom hogy az is lehessek...:)
2010. szept. 9. 20:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát sok öröm nem lesz benne.Főleg középiskolában. A legtöbb gyerek nem tanul, azt hiszi, a két szép szeméért majd jó jegyet kap, szemtelenek a végtelenségig. A fizetés gyök2. Inkább indulj más irányba, mert ennél még rosszabb lesz.
2011. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!