Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pécsi Egyetem Műszaki kar?

Pécsi Egyetem Műszaki kar?

Figyelt kérdés
Messze lakom az egyetemtől, de az ipari termék és formatervező képzés tetszik, az pedig Budapest és Miskolc mellett még itt van. Valakinek van tapasztalata erről a szakról, a műszaki karról, akár az épületről, kolikról?

2021. júl. 6. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
53%
Nem oda jàrok, csak ay épület mellett lakok, és néhàny baràtom oda jàr. Az épület szép modern (a koli is), remek helyen van. És én azt hallottam hogy az oktatók is nagyon jók. Pécs remek vàros, imàdom, nagyon kellemes, élhető. Mégis azt mondom, hogyha Budapest közelebb van, szerintem inkàbb gondolkodj BME-ben, sokkal jobban szeretik a munkaadók az önéletrajzban.
2021. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!