Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kihez forduljak segítségért,...

Kihez forduljak segítségért, ha nincs lehetőségem kifizetni 300 000 ft-ot egy tanfolyamért?

Figyelt kérdés
Két gyermekem van, fodrász tanfolyamot szeretnék végezni, hogy tisztességes munkával tudjam előteremteni a kenyérre valót, de egyre kilátástalanabb a helyzet. A Munkaügy nem támogatja a képzést, van szakmám de nincs gyakorlatom benne, s nem is szeretem. 29 éves vagyok, hamarosan lejár a gyesem és szeretnék tanulni. Sajnos finoman szólva csórók vagyunk és nem segélyt kértem, hanem lehetőséget. Kérlek, segítsetek, ha tudomásotok van arról, hogy valahol lehet egy tanfolyamot végezni, olcsón/ingyen . Köszönöm: egy szomorú anyuka
2010. aug. 22. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van szakmád, nem valószínű, hogy még egyet támogatnak Neked. Keress olcsóbbat.
2010. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg, ha már munkanélküli segélyen lennél kötelesek lennének átképzési hozzájárulást adni.


Megoldás lehet, hogy keresel egy fodrászatot, ahol megelőlegezik a 300 ezer forintot, bár minden magánkézben van, nem hiszem, hogy vannak ilyen helyek.


Marad a hitel, bár nem jó eladósodni előre valamire, ami nem is biztos, hogy bejön.

2010. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én fodrász szeretnék lenni, más tanfolyam nem érdekel. Ennyi idősen jöttem rá, mi akarok lenni valójában. Sajnos ennyibe kerül, ha valaki tud valami olcsóbb, kedvezményes tanfolyamot, kérem segítsen nekem. Köszönöm az eddigi válaszokat is.
2010. aug. 22. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. aug. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!