Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Főiskolai felvételi, de van...

Főiskolai felvételi, de van egy kis gond, nem értem mit jelentenek a jelölések az egyik oszlopban, valaki helpeljen?! Link

Figyelt kérdés

[link]

nos azt az oszlopot nem értem, h mit jelentenek vagyis inkább mitől függ, mert egyszerűen nem értem a képzés szint... tehát a második oszlopot teljesen nem értem, vki segííítsen?


2010. aug. 21. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mesterképzés - Nappali / Levelező - Állami finanszírozású / költségtérítéses


-falcon-

2010. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mester,alap,nappali,államilag támogatott,levelező,költségtérítéses
2010. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

első a képzési szint: (A)lapképzés, (M)esterképzés,

második a munakrend: (N)appal, (E)sti, (L)evelező

harmadik a finanszírozási forma: (Á)llami fianszírozású, (K)öltségtérítéses

2010. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi, és azt nem tudja valaki, h most ez amit belinkeltem olyan alacsony a ponthatár, ez miért, ha alapból rákeresek a btk-s pszihre ott 400-nál jkezdődik, de itt 70-nél...na ezt nem értem még
2010. aug. 21. 19:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ez mesterképzés, és máshogy számítják a pontokat.


-falcon-

2010. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

még egy uccsó kérdés, akkor oda könnyebb bekerülni(gondolom nehezebb bent maradni), vagy hogy

annyira nem tom még, h mit hogy, még senki nem mondta el, most 12-dikbe megyek, és már muszáj tudnom...

2010. aug. 21. 19:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hova könnyebb bekerülni?
2010. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem Neked inkább sehova.
2010. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

na kössz, azért mert megmerek kérdezni értelmes dolgot

bezzeg akik jönnek azzal, h "a pasim betette 10 mpre, lehetek terhes?" azokra esküszöm szebben válaszolgattok pff

aki normálisan válaszolt annak köszi, ment a zöld kéz, aki meg nem annak a piros, mert nem volt hasznos, inkább ne válaszoljon aki csak bunkózik pff

2010. aug. 21. 20:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Direkt visszakérdeztem, hogy tudjak válaszolni, de úgy tűnik, nem olyan fontos...
2010. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!