Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logisztikai és szállítmányozás...

Logisztikai és szállítmányozási ügyintézői képzést megéri megcsinálni?

Figyelt kérdés
Ezt a szakot szeretné. Elvégezni. Csak, hogy szerintetek megéri-e?

2021. márc. 10. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Meg ha tudod hogy mi kell mellé majd még.


Egy targis jogsi és egy angol/nemet kozepfoku nyelvtudas mindenkepp belépő itt, nekem is ez van es most angolra keszulok gyari melo alatt....


Szval úgy vagj bele hogy ha lerakod nem egybol havi 300at keresel, es ezzel a papirral max minimalberes irodara tud menni az ember, de targoncazni lehet menni egymuszakba, kozben tanulni es meg a kiszallitas es raktarozas reszere is lesz tapasztalatod.

2021. márc. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvégeztem, nincs haszna.
2022. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok


Igaz nem friss kérdés de írom tapasztalataim. Jelenleg 250eFt kb vidéken amit lehet vele keresni, úgy hogy már megvan a B2 komlex-em. Ha azt nézzük 4 műszakban, éjszakával kerestem 270eFt-ot, itt meg 1 műszakban vagyok, parádés. Nagyon kell keresni az állást mert kb azok helyére mész aki vagy megunta vagy elment szülni, nem nagyon üresedik és pörög mint egy sori munka.


Azt még megjegyezném 32 pontot ér egyetemre való jelentkezéskor a szakma így ha 3 évet pl dolgoztál már benne és szeretnél menni tovább akkor ez + pont.


Önmagában egy átlag fizut kapsz vele, viszont jobb feltételekkel dolgozol mint az átlag és nem fizikai munkát végzel így akár hétvégén 1-1 maszek is belefér ha kevesled. Az nem talál munkát vele aki nem is akar.

2022. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább logisztikai technikus, és ötös szakmai vizsga esetén garantált hely az egyetemen.
2022. okt. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!