Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek, érdemes...

Mi a véleményetek, érdemes bele vágni a mérlegképes könyvelő távoktatásba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek megérné, illetve sikerülne elvegezni a számvitel navigátor es penta unio altal inditott tavoktatast?


Van egy 1 eves gyerekem és dolgozni is vissza mennek a közeljövőben.

Igy van ertelme bele vagni?



2021. márc. 7. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Közgáz egyetemen levelezőn volt olyan csoporttársam, akinek a képzés alatt született babája és gond nélkül be tudta fejezni a sulit. Fontos, hogy legyen valaki melletted, akire támaszkodhatsz, aki tud segíteni otthon, amíg neked tanulnod kell. A számvitel nem könnyű és sok gyakorlást igényel, szóval a részedről is lemondásokkal és sok energiával jár. Ettől függetlenül szerintem el lehet végezni így is, csak akaraterő kérdése.

Nekem az a "taktikám", hogy amikor belevágok egy új képzésbe, mindig csak a közvetlenül előttem álló feladatra, "lépcsőfokra" koncentrálok, és nem a hosszú útra amit a képzés során be kell járni. Így mindig csak egy-egy feladat terhe nyom, nem pedig a több éves képzés egésze.

2021. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!