Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz az informatikus...

Mennyire nehéz az informatikus-könyvtáros szak a Debreceni Egyetemen?

Figyelt kérdés
Milyen arányban oszlik a humán és az info része,az informatikai része mennyire nehéz?De bármiféle info érdekelne róla!Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 14. 18:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Fő a pozitív hozzáállás(:
2010. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anya csinálta az infó-könyvtár szakot, és azt mondta, hogy országszerte a Debreceni egyetemen a legnehezebb ez a szak. Az infót nagyon kérik, de ha itt végzed ezt a szakot, biztosan jól jársz vele, mert nagyon elismert diplomát ad, így előnnyel indulhatsz a munkaerő piacon.:)


Sok sikert!;)

2010. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak:Megkérdeznéd anyukádat,hogy a matek része mennyire kemény?Az infoval még el-el boldogulok,de a matekkal vannak gondjaim!:S
2010. aug. 23. 17:35
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

Megkérdeztem:D

Azt mondta annyira nem vészes, meg lehet csinálni, azt hozzá tenném, hogy tényleg nem volt jó matekból gimiben, szal tényleg nem volt jó.:D Ha érted mire gondolok..., de azt mondta hogy az egyetemen megtanulta rendesen, és így meg tudta csinálni, csak tanulni kell!

2010. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor egy kicsit megnyugodtam. Én sem vagyok olyan jó matekból. 16:06 vagyok.
2010. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!:D....Hát a matek az nekem halálom,remélem tényleg nem lesznek vele akkora gondjaim,de igyekezni is fogok,hogy magamhoz képest a lehető legjobban menjen!:)
2010. aug. 27. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!