Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy gazdasági foiskolat el...

Egy gazdasági foiskolat el tudnek vegezni igy, idoben, energiaban birnam a stresszt?

Figyelt kérdés

Egyedulallo szulo vagyok, also tagozatos gyerekkel, akivel tanulni kell. Teljes munkaidoben dolgozom, segitsegem (nagyszulok)egyaltalan nincs sajnos. Vajon eltudnek e vegezni egy nem konnyu foiskolat igy, es meg nyelvvizsga is kellene a diploma melle.

Van, akinek sikerult? Mondom, nagyszulok egyaltalan nincsenek, apuka mashol el, egyedul vagyok. Babysitter, hat igen, nem olcso mulatsag.

Lenne idom, energiam 3 evig igy elni?


2008. dec. 1. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 1-2 csoporttarsam a foiskolan, aki igy csinalta vegig. Lehet, hogy csusztak neha targyakkal, de a vegen aki akart, az lediplomazott.
2008. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is meg lehet csinálni. Bár nekem van férjem (aki reggeltől estig dolgozik), és e mellé 2 gyerek is, és a nagyszülőkre nemigen lehet számítani, ráadásul az ország túlsó felére járok suliba.

A nagyobbik 4 éves volt, amikor elkezdtem a fősulit, a kicsi meg az első év után született.

Szerintem egy alsó tagozatos gyerek már megérti, és tolerálja, ha az anyukája nem ér rá.

Szerintem próbáld meg, lesz ami lesz, veszíteni nem sokat veszíthetsz.

2008. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
szerintem vágj bele mindenképp. gondolj bele, mennyire örülnél 3 év múlva ha megvan és főleg ha modjuk jobb állásokat tudsz így betölteni. ha jól érzed magad, hogy tanulsz.
2008. dec. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha kitartasz végig, menni fog! ;)
2009. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!