Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A pénzügy-számvitel FOSZK...

A pénzügy-számvitel FOSZK vagy a gazdálkodási és menedzsment FOSZK a könnyebb? Mesélnétek a képzésekről?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 10:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Matekból 3-as/4-es tanuló vagyok.
2020. okt. 19. 10:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaz én nem erre járok, viszont GTK-s vagyok.

Nálunk első évben az FSZ és a BSC hallgatók ugyanazokat a tárgyakat tanulják, ilyen szempontból tehát nincs különbség. Valószínű a második évben lesznek konkrétabban a szakkal kapcsolatos tárgyak. A pénzügy számvitel mindenképpen nehezebb, sokkal több a bonyolult számítás.

2020. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezeken a területeken túlképzés van, ezért a FOSZK nagyon nagy hátrányból indul a piacon. Alapszak nem jöhet szóba?
2020. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem igazan szeretnek tobb evig tanulni, inkabb dolgoznek mar. De mindenkepp akarok valamit tanulni gimi utan, ezert gondoltam arra hogy FOSZK kepzest valasszak, mivel gondolom tobbet er mint egy sima OKJ.
2020. okt. 19. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

A FOSZK 2 éves, az alapképzés az említett területeken 3 év + 1 félév szakmai gyakorlat (amikor dolgozol). Nagyságrendekkel több lehetőséged van alapképzéssel, mint FOSZK-kal. Inkább tanuld rá még azt az 1 évet. Egyébként egyetem alatt is lehet dolgozni, tömegek csinálják úgy.


A gazdmen FOSZK-jának magának a piaci értéke egyébként majdnem nulla. A pénzügy és számvitel már jócskán többet ér, de legfeljebb a diplomások keze alá lehet vele dolgozni.

2020. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!