Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes fogtechnik...

Szerintetek érdemes fogtechnikusnak tanulni?

Figyelt kérdés
Mar kb 10 éve hogy elvegeztem a szakmámat , a fogtechnika és kozmetika közül én a kozmetikát választottam (egy osztály volt egy ideig) sajnos azóta nagyon megbántam hogy nem a másikat választottam.. Ráadásul most tudatosult bennem hogy én szeretném ezt a szakmát. Jelenleg kereskedelemben dolgozok, de nem szeretem. Ráadásul az OKJ megszunik az éven, de ahogy nézegettem az utóbbi időben alig láttam hogy lenne fogtechnikus képzés. Sopronban lakok. Valakinek esetleg van tapasztalata hogy érdemes e ezt a szakmát tanulni? Vagy van ami hasonló és lenne is értelme.. Kozmetika végül nem érdekelt sosem annyi hog magamnak ismerősöknek megcsinalom de nem képezte tovább magam, saját szalont nem akarnék és penzem sincs rá. Kereskedelemben meg nem szívesen maradnék , pénzben is elég rossz.

2020. szept. 30. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Ha szeretnéd, akkor mindenképpen. Elnézve a magyarok fogait, bőven lesz munkád.
2020. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
A fogtechnikus nem hal éhen, viszont tisztességesen kell dolgozni.
2020. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha érdekel és jó is vagy benne, akkor megéri. Ugyan úgy mint minden szakmával, ezzel is bírsz iszonyat keveset és gusztustalanul sokat is keresni. Ez csak egy papír, a lényeg, hogy te mit raksz hozzá.
2020. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!