Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén felvettek jogásznak, de...

Idén felvettek jogásznak, de szüleim elváltak, és szeretnék mást is tanulni. Megéri e könyvelőnek tanulni? Milyen fizetésre lehet számítani Budapesten és vidéken?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Pest megyében, ill. a Dunántúlon valószínűleg többet keresnél, mint az ország keleti részén. Én sok apróhirdetésben, állásajánlatban láttam, hogy könyvelőt keresnek. Szerintem ez is egy olyan szakma, amire mindig van és lesz is igény.
2010. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jogász és könyvelő - tűz és víz.

Két gyökeresen eltérő ismeretanyag és mentalitás.


Éppen van olyan jogász kollégám, aki mindkét végzettséget birtokolja, de semmit értelme nincs. Igazán jónak lenni ( és ki az, aki nem ezt akarja ) csak az egyikben lehet.

Két teljesen eltérő szakma.

2010. aug. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!