Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » GazdMen és Proginfó egyszerre?

GazdMen és Proginfó egyszerre?

Figyelt kérdés
Jelenleg BP-n járok gazdmen képzésre (BCE), de kevésbé megterhelő mint amilyenre számítottam. Matek- Infó emelteztem egy éve 90% fölé mindkettőt. Pótjelentkezésen láttam hogy van hely ELTE proginfóra államin. Amit olvastam abból úgy jött le hogy para a szak, de akarat kérdése. Feltételezem magában menne, de párhuzamosan a két képzést teljesíthetőnek gondoljátok? (gazdmenből egy év van effektíve mert úgy vettem fel a tárgyakat, harmadik évre csak a disszertáció meg egy két könnyebb tárgy marad)

2020. aug. 10. 23:54
 1/4 A kérdező kommentje:

Jah és persze ezt úgy hogy a nyarakat is végigtolom a gazdmenes tárgyakkal

:DD

2020. aug. 10. 23:56
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Akarat kérdése, de ne picsogj, ha majd az óraütközésekkel rábszol meg ha senkit sem fog érdekelni, hogy a másik szakon mikor van zh-d, vizsgád. :)
2020. aug. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem mész inkább proginfó mesterképzésre?

Nem jobban jönnél ki?

Programtervező informatikus mesterre gazdasági informatikus diplomával mehetsz. Elfogadják az összes kreditet, 4 félév.

2020. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, előző vagyok most látom gazdmenes vagy.

Vegyél fel infós tárgyakat, úgyis jelentkezhetsz infós mesterképzésre, ha megvan a min. kreditszám.

2020. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!