Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel tudom vajon még venni...

Fel tudom vajon még venni pénzért?

Figyelt kérdés
Elfejetettem felvenni neptunonegy tantárgyamat, de bejártam rá egész félévben. Fel lehet még venni pénzért???
2008. nov. 24. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt miért itt kérdezed meg? Miért nem a tanulmányin intézed. De Mivel már jóval túl vagy a tantárgyfelvételi időszakon valószínű,hogy sem pénzért sem méltányosságból nem engedik meg felvenni.

Beszélj a tanárral: beszéld meg vele, hogy így jártál, szeretnél levizsgázni meg minden, vagyis szeretnéd teljesíteni a tárgyat. S amikor legközelebb lehet felveszed és akkor beíratod a jegyet. Nálunk lehetett ilyet csinálni. Nem tudom felétek működik-e.

2008. nov. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!