Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen készülnék záróvizsgá...

Egyetemen készülnék záróvizsgákra, de sajnos a körülményeim miatt nem nagyon tudok itthon tanulni. Eddig a könyvtárban tanultam a vizsgákra, de sajnos a vírus miatt minden zárva van... Tudnátok ötleteket adni, hogy hol lehetne ilyen esetben tanulni?

Figyelt kérdés
Vannak itt olyanok, akik hasonló helyzetben vannak? Ti hogyan oldjátok meg?
2020. jún. 17. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nincs a közelben csöndes park, vízpart, erdei tisztás, ilyesmi, ahová kiülhetnél a könyveiddel, jegyzetekkel?
2020. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Még mindig első vagyok. Még mielőtt: tudom, hogy sokat esik az eső mostanában, de azért nem folyamatosan, és akár egy szemeteszsákra is le lehet ülni, ha más vízhatlan dolog nincs kéznél, de nagyon kell a csend és a nyugalom.
2020. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Én kávézóba megyek
2020. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3/3-asnak:

Erre én is gondoltam, de nem néznek ki egy kávézóból, ha egész nap ott ülsz?

2020. jún. 17. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Engem sosem néznek ki. Délelőtt beülök, iszok egy kávét, aztán a nap folyamán eszek egy sütit esetleg, mégegy kávé.. Starbucksba rendszeresen betelepednek így emberek, bár én azt pont nem szeretem, mert sokszor túl zajos.
2020. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!