Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik a Kerámia és porcelánkészí...

Mik a Kerámia és porcelánkészítő okj-vel a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már nagyon régóta szemezek ezzel a képzéssel és azon gondolkozok, hogy szeptembertől belevágok. Jelenleg egyetemre járok, mesterképzésre, még egy év van hátra az államvizsgáig (ha minden jól megy), mellette szerintetek teljesíthető, megoldható? Estire mennék, de úgy tudom sok a szakmai gyakorlat is a képzés alatt. A hivatalos weboldal szerint a felvételizőknek alkalmassági szintvizsgát kell tenniük "Szintvizsga: nappali rendszerű oktatás vagy a nappali oktatás munkarendje szerint szervezett felnőttoktatás esetén kötelező" ez mit takar pontosan, mik a tapasztalatok? Illetve megéri elvégezni, melyik intézményt érdemes választani?


Ha kérhetem, akkor azok válaszoljanak, akinek van tapasztalatuk ilyen vagy ehhez hasonló okj-s képzéssel. Tudom, hogy sokak szerint haszontalan az ilyesmi és nem lehet belőle megélni stb, de kérlek ne tiporjátok földbe az álmaimat :D ha hobbi vagy félállás marad az életemben a kerámia, már annak is örülnék.


Előre köszi a segítséget!



2020. jún. 3. 18:13
 1/2 anonim válasza:
28%

Szia!

Megélni nem lehet belőle, hobbinak pénzkidobás.

2020. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ha van még kérdésed írj, én ebben dolgozom, elég jól belelátok. Nem érdemes elvégezni, mert elhelyezkedni nem tudsz vele. A kerámia ma már egy kihalt szakma, hazai gyáraink is hanyatlanak, maszekban, vállalkozóként megélni nem fogsz belőle. Merre laksz? Melyik iskolába mennél, hova mennél gyakorlatra?
2020. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!