Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatika ismeretekből van...

Informatika ismeretekből van emelt érettségi eredményem, a felvi pontszámítója mégis azt írja, hogy nem tud pontot számolni?

Figyelt kérdés

Ezt írja:

"Követelmények-››

matematika

és vagy fizika vagy informatika vagy egy szakmai előkészítő vizsgatárgy (informatikai alapismeretek) vagy egy ágazati szakmai érettségi vizsgatárgy (Informatika ismeretek vagy informatikai ismeretek)

"

Viszont nekem az utolsóból, Informatika Ismeretek-ből van emelt vizsgám, azt is adom meg neki, mégis ezt a hibát hozza ki. Mégis mi lehet a probléma?


2020. máj. 30. 16:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Az Eduline szerint 358 pontom van, csak a felvi nem akar számolni.
2020. máj. 30. 17:16
 2/4 A kérdező kommentje:

kipróbáltam, hogy a felvin az emeltnek 45%-ot adok meg (nekem 44% lett), és úgy számol, viszont csak 330 körüli pontszámot ad vissza. Akkor most a felvi 330 pontja, vagy az Eduline 358 pontja az "érvényes"?

Azt olvastam, hogy 45% alatt nem jár a + pont az emelt érettségiért, nekem 44% lett, tehát nem jár. Viszont az eduline így is ennyit számol, ha 45%-ot vagy afelettit adok meg, akkor meg mégtöbbet... Akkor most mivan?

2020. máj. 30. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
A felvi a hivatalosabb, az eduline csak egy szimpla oldal. Az utóbbi sokszor rosszul számol. Szerintem csak a felvis oldal által kiadott pontszámra fókuszálj. Ha valami miatt nem számolja ki a felvi pontkalkulátor a pontodat akkor mindig kiírja. Érdemes figyelni ezekre.+ Igen nem jár plusz pont 45% alatt.
2020. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az úgy érdekes.. A felvi oldalán még érettségi eredményeket miután megkaptuk, kiszámoltattam vele a pontjaimat és 294-et írt, de a mostani számolás után, úgy, hogy több mindenem lett azóta, kevesebb pontot kapnék ez alapján mint 1 éve...
2020. máj. 30. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!