Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vajon magántanár elfogadná...

Vajon magántanár elfogadná ezt az ajánlatot?

Figyelt kérdés
egyetemre járok lesz közgazdaság vizsgám -amihez semmi közöm mérnök szakra járok- és nincs sok kedvem ilyen marhaságokat tanulni, arra gondoltam közgazd. magántanárt fogadok és képernyőmegosztással megoldja helyettem a vizsgát. távoktatás miatt működhet a dolog.Mit szólna ehhez egy tanár?

2020. máj. 6. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez okirathamisítás, és mindketten börtönt kaphattok érte. Nem tudsz annyit fizetni, amiért megérje lecsukatnia magát bárkinek.
2020. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok éve a pesti jogi karon volt fülhallgatós vizsgacsalás, azokat is elítélték.
2020. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható, de ha buktok, akkor rendőrség, feljelentés stb... Amúgy sokan csinálják majd szerintem így, vagy osztott képernyőről olvassák az infót.
2020. máj. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor nem jó ötlet magántanárt fogadni, a végén még levideózza az egészet és megzsarol vele..
2020. máj. 6. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
4 - pontosan! Jobb egy havert megbízni, hogy osztott képernyőn adagolja az infot, te meg leolvasod!
2020. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!