Van lehetőségem ilyenre?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem 4 tantárgyból, a szabadon választott nem sikerült, tehát nekem matekból, magyarból, nyelvből (német) és töriből már van érettségim. Az lehetséges lenne hogy csak úgy bejelentkezek egy tantárgyból érettségizni úgy hogy nem járok iskolába? Tudom csak olyan tárgyból lehet amit 2 évig tanultam. Vagy milyen lehetőség lenne?

2020. máj. 1. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Van, igen. Az Oktatasi Kormányhivatalnál lehet jelentkezni (május/júniusi vizsgaidőszakra általában február 15-ig). A kormányhivatal honlapján van hozza egy nyomtatvány, amit vagy elviszel magaddal kitöltve, vagy kitöltöd a kormányhivatalban. Ott adnak neked egy csekket, amit be kell fizetned (idén a közép érettségi 1 tárgyból 24 000, az emelt 40 000 Ft volt). A csekk befizetését igazoló kis papírral és a középiskolai, valamint az érettségi bizonyítványod fénymásolatával vissza kell menned a kormányhivatalba.
2020. máj. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!