Az egyetem mennyire tud megutáltatni egy olyan területet amit érdeklődéssel tanultuk önképzéssel és szenvedéllyel gyakoroltuk?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen esetben nagyon
2020. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez tanárfüggő.
2020. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könnyen előfordulat... Szerintem az egyik jellemző oka az az, hogy az egyetemen sokszor nem jut elegendő idő és energia arra, hogy ténylegesen elmerülj egy adott területben és egy idő után már inkább nyűggé válik, nem tudod élvezni. Nálam ez például az olvasás, mert amúgy mindig szerettem olvasni és most is van csomó olyan irodalom, ami tök érdekes és nagyon szívesen elolvasnám, de így... borzalom, mert rengeteget kell olvasni, nagyon rövid idő alatt és egyszerűen nem tudom élvezni, rendesen felfogni, megérteni, mert sietni kell vele. A másik pedig az, hogy valóban nagyon sok múlik az oktatón. Én pl. most tervezek specializációt váltani, részben emiatt. Egy tanár tartja kb. az összes speces órám, de borzalmas (maga a személyisége is, de a tanítási módszerei is) és már semmi kedvem nincsen az egészhez, lassan kimondottan utálom. Holott amúgy érdekelne, értelemszerűen ezért választottam ezt a specializációt. Viszont már kb. minden sokkal szimpatikusabb ennél...
2020. ápr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!