Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki jön idén a Semmelweisre-...

Ki jön idén a Semmelweisre- szülésznő szakra?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 2008-ban kezdtem, megcsináltam egy évet majd passzívvá tetettem mert elkezdtem közben egy másik sulit is. Most megyek majd másodévre.

Szerintem nem lesztek túl sokan, emelték is a ponthatárokat illetve eleve nem egy híres szak.

2010. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
attól még mert nem híres szak, nyilván nem egy ember fog szeptembertől oda járni.
2010. júl. 25. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván nem egy ember fog oda járni, mivel egy emberrel nem indítanak szakot, de csak egy példa: mi 40-en kezdtük és az első fél év alatt majdnem pontosan a fele morzsolódott le. Az ápolók is pl kb 40-en kezdték és harmadik évre 8-an maradtak és még a negyedik év is hátra van.

A lényeg az, hogy fogsz vele munkát kapni mert annyira nem nagy a konkurencia :)

2010. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg lemorzsolódott a fele első félévben? Ennyire nehéz? én oda fogok járni mostszeptembertől
2010. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen azért mert nehéz. Sokan azért mennek el, mert rájönnek, hogy nem is ezt akarták vagy eleve nem ide akartak jönni, csak ide vették fel őket. És vannak olyanok is akik a tandíjat nem tudják fizetni.
2010. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!