Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem vettek fel főiskolára,...

Nem vettek fel főiskolára, mert a hátrányos helyzet igazolásához későn jutottam hozzá. Lehet még tenni valamit?

Figyelt kérdés
nem vettek fel mert nem a megfelelő (középiskolai) időszakról küldtem hátrányos helyzet igazolást, mire meg lett késő volt. a főiskola azt ajánlotta próbálkozzak az oktatási hivatalnál, hátha utólag megadják a pontot. segíthetnek ők? ha elfogadnák, elég lenne a pontszámom, és felvennének. előre is köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 25. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem szeptemberben jut eszedbe? Szerintem semmi esély rá, már rég lezárult az egész procedúra. Nem túrhatsz ki senkit. Egyébként meg, ha csak hátrányos helyzettel van meg a pontod, lehet, hogy nem kéne annyira erőltetni.
2010. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is. Ha nincs annyi eszed, hogy az alapján felvegyenek, akkor már ne verd a nyálad, hogy szegény vagy. Úgysem tudnád fizetni az egyetemet. Szerintem így igazságos, bejutott helyetted vki olyan, akinek alapból megvoltak a pontjai.
2010. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Hátha maga a fősuli ajánlja, akkor próbáld meg, de sztem úgy se sok az esély.


Amúgy az utcsó válaszoló meg honnan tudja, h a felvettek pl 80% nem szintén hátrányos helyzet miatt került be???

2010. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj lenne...
2010. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is hátrányos helyzetből indulok,szinte halmozottan!Pestre nem ,Szegedre jutottam be,de jövőre megpróbálom újból,addig megpróbálok nyelvizsgát szerezni .
2010. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nyelvizsga,ismételt érettségi vagy pontot adó OKJ tanfolyam és meglesz a pont bőven....
2010. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!