Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges-e, hogy év közben...

Lehetséges-e, hogy év közben átjelentkezzek egyetemen egy másik szakra? Vagy hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Szeptembertől pénzügy-számvitel szakra fogok járni az egyetemen, de már megbántam, h ezt jelöltem be, mert a marketing jobban érdekel. Az egyetemen van kereskedelem-marketing szak. Szerintetek lehetséges az év közbeni átiratkozás/átjelentkezés? Már van egy kereskedelmi ügyintéző középfokú OKJ-s végzettségem, szerintetek ez számítana?
2010. júl. 20. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez valószínű nem így működik, gondolj bele, mindenki, akit nem vettek fel egy magasabb pontszámú helyre, így csinálná.
2010. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze, gondolom, h ez nem ilyen egyszerű..

De a kereskedelmi ügyintéző végzettség a kereskedelem-marketinghez beszámítható, míg a pénzügy-számvitelhez nem..

2010. júl. 20. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát amint elkezdődik a suli próbáld meg. Nekem van olyan ismerősöm akit felvettek egy adott szakra de még szeptemberben (gondolom akkor) átjelentkezett egy másikra ami ugyanabban suliban volt.. A két szak között ég és föld a különbség, és mégis átkerült. Igaz 2 hónap kellett hozzá. De gondolom ehhez kérelem kell mindenképp, és ha szerencséd van átkerülsz. Nem tudom pontosan, hogy is volt ez.
2010. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rá fogok kérdezni! Ha meg nem lehet, akkor csinálok egy emelt szintű érettségit valamiből, aztán meglesz a pontszámom és megpróbálom jövőre..


Kérek még válaszokat! Írjon Mindenki, aki hasonló helyzetben volt/van!

2010. júl. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!