Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Azoktól kérdezem, akik idén a...

Azoktól kérdezem, akik idén a Szolnoki Főiskola nemzetközi gazdálkodás szakára jelentkeztek, hogy hány pontjuk van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én oda jelentkeztem harmadik helyen, 366 pontom van.

Neked?

2010. júl. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod! Erre a szakra sajnos csak 284 pontom lett, de remélem, h felvesznek, mivel tavaly 260 volt a ponthatár. Sajnos csak a fél nyelvvizsgám lett meg, úgyhogy még ezzel is elszámoltam magam.Az első két helyen mit jelöltél meg, és oda mennyi lett a pontod?
2010. júl. 18. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok. Ezeket jelöltem be, ebben a sorrendben:


1. SZF pénzügy és számvitel ALA

366 pont

2. SZF kereskedelem és marketing ALA

366 pont

3. SZF nemzetközi gazdálkodás ALA

366 pont

4. SZF pénzügy és számvitel ALK

366 pont


Szóval amint látod, mindenképp Szolnokra szeretnék menni. :-)

Te hová jelentkeztél még?

2010. júl. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.DE-BTK magyar

2.KRF-GTK turizmus vendéglátás

3.ME-GTK nemzetközi gazd.

4.SZF nemzetközi gazd.

Megbántam hogy a szolnokit negyediknek írtam.Nagyon remélem, hogy felvesznek oda, remélem, hogy nem fog nagyon sokat emelkedni a ponthatár. Neked a hallottak alapján nincs valami tipped, h mennyit változhat és milyen irányban? köszönöm a válaszodat!:)

2010. júl. 19. 14:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, de most vettem csak észre, hogy te levelezősre adtad be.Nekem mindegyik nappali és államilag finanszírozott.
2010. júl. 19. 14:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz nagy változás a pontok terén, úgyhogy én nem sok reményt fűzök ahhoz, hogy bekerülök az államilag finanszírozott szakokra. Tavaly levelezőn mindegyik szakra 390-felett volt a ponthatár, kétlem, hogy 30 pontot csökkenni fog, de azért próba szerencse alapon beírtam az első három helyre. Utolsónak költségtérítésest jelöltem meg, oda 100%, hogy felvesznek ennyi ponttal.

De már csak pár nap és kiderül.

2010. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!Nekem csak annyi lenne a lényeg, h 24-nél ne emelkedjen többet a szolnokin, de szerintem simán elképzelhető, h felvesznek államira!Holnap úgyis megtudjuk...Sok sikert!:)
2010. júl. 21. 11:27
 8/8 anonim ***** válasza:

És felvettek?

Milyen a suli?

2014. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!