Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Magyarként milyen segítséget...

Magyarként milyen segítséget kaphatok, ha Ausztráliában szeretnék tanulni?

Figyelt kérdés
A magyar diákhitel csak itthon használható, Ausztrália meg nem ad külföldieknek. Ösztöndíj csak posztgradon van.
2015. jún. 20. 21:13
 1/2 goaus ***** válasza:

Szülőit max...:)

Komolyra fordítva, ez kökemény üzlet itt, ők nem fognak támogatni, épp ez a lényege hogy kifizess egy csomó pénzt h itt tanulhass. Ami a poén, az oktatás színvonala a legtöbb intézményben katasztrófa, a pénzlehúzásról szól az egész. Ausztrália 3. legnagyebb bevétele a diákvízum, egy sztem egy iszonyatosan tújhájpolt hely, kirándulni jó, de amúgy rendesen el van maradva, és már most inkább ázsia, tele van kínaival, ők vásárolják fel az egészet.

2015. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt vágom, már le is húztam itt egy szemesztert. Inkább azt mondanám, hogy az igazán jó amcsi/brit egyetemektől elmarad, de azért a magyarhoz képest nagyon jó. Viszont az ausztrál munkaadóknál csak az ausztrál papír ér valamit, szóval mégiscsak kell(meg mondom, nekem azért tetszik is az ausztrál oktatás, még akkor is, ha nem Oxford-színvonalú).
2015. jún. 21. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!