Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Bécsben a gazdasági egyetemen...

Bécsben a gazdasági egyetemen van esélye egy közgazdasági OKJ szakmával és német középfokú Ctípusú nyelvvizsgával rendelkező embernek tanulni?

Figyelt kérdés
Ennyi nyelvtudással lehet boldogulni? Nagyon érdekelnének esetleg tappasztalatok, vagy bármilyen hasznos hozzászólás!
2010. febr. 4. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom, senkit nem érdekel, hogy milyen (OKJ-s) végzettséged van, mert csak azt nézik, hogy van-e érettségid.

A középfokú nyelvtudás valószínűleg nem elég. Úgy értem, talán hivatalosan elfogadják meg minden, de szerintem még egy felsőfokúval is nagyon nehéz idegen nyelven tanulni. Szóval, én a helyedben azért tanulnám tovább a németet.


Egyébként én is Bécsbe megyek, ha minden igaz. :)

2010. febr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem felsőfokúm volt, amikor kijöttem Bécsbe a közgázra, és egész jól boldogulok, viszont vannak ismerőseim akik középfokúval csak a közőszavakat értik meg az egyetemen aztán egész délután este szótároznak...
2010. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!