Akik Romaniaban tanulnak, ha nem jon ki 30 kreditem, csak 27, akkor nem mehetek masodevre?
Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 14:48
1/2 anonim válasza:
Én Magyarországon tanulok, de úgy gondolom, a kérdésed tárgya az oktatási rendszertől függ. Nem tudom, milyen rendszer van nálatok, de amennyiben Bolognai rendszerről beszélünk, úgy a következő a helyzet:
- 1 teljes tanév, tehát 2 szemeszter alatt kell meglennie 30 kreditnek
- ha ez nincs meg, úgy folytathatod a tanulmányaidat, mehetsz másodévre, viszont átkerülsz önköltségesre (ha eddig államilag finanszírozott formában tanultál).
Ennyit tudok, remélem, segítettem.
2/2 sarki válasza:
En Temesvaron tanulok , es biztosra mondhatom hogy nem , egy tanitasi ev alatt 60 pont a lehetseges , es 40 pont a kotelezo hogy atmehess kovetkezo evre.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!