Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szeretnék angolt tanulni...

Szeretnék angolt tanulni külföldön, legfőképp Amerikát tudom elképzelni, ahol jól is érezném magam közben? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Középiskolába járok, idén fogok érettségizni. Eddig csak németet tanultam,de abszolút nem köt le és nem is érdekel annyira ez a nyelv. Az angol már annál inkább és szeretném tanulni , Lehetőleg külföldön. Néztem lehetőségeket és találtam olyan oldalt ahol külföldre ( pl.: Amerikába ) is "közvetítenek" ki diákokat. Ha valaki esetleg tudna segíteni,hogy hogyan működik ez vagy volt már ilyenben része Megköszönném a segítséget! Lehet menni olyannak is aki még abszolút nem tanulta az angolt?

2014. jan. 10. 11:27
 1/2 anonim válasza:
A legbiztonságosabb, ha az iskola szervezésében mész külföldre (ha nem is feltétlenül Amerikába) dolgozni vagy tanulni. Ha egyáltalán nem tanultál angolt, nem nagyon tanácsos kimenni, mert nagyon nehéz lesz megérteni amit mondanak. De ha már mindenáron menni szeretnél, keress olyat ahol adnak nyelvórákat is :)
2014. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen oldalt találtál? Baromi sok program létezik, mindegyik más és más.
2014. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!