Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lehetséges lenne így tanulni...

Lehetséges lenne így tanulni majd New Yorkban?

Figyelt kérdés
Amint végeztem a középiskolával kiszeretnék menni New Yorkba tanulni.Vagy egyetemre vagy főiskolába.Meg van rá eddig a pénzem a kiutazásra a sulira és + ,hogy eltartsam magam pár honapig.Szeretnék majd találni a sulin kivülmunkát is..így mikor végeztem lenne munkám is.+18éves kotombn szeretném kérni a zöldkártyát is és így ,ohgy van egy jo munkám megis kaphatnám nem?

2013. szept. 22. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Álomvilágban élsz... :) Először találd ki, mit szeretnél csinálni, mert úgy látszik, egy konkrét elképzelésed sincs.
2013. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az , hogy meg van rá a pénzed? Tudod már, hogy hova vettek fel? Csak mert nem egységes tandíj van... de min. milliós nagyságrendű mindenhol. Ha jól tudom, le van szabályozva, hogy diákként mennyit dolgozhatsz - jó munkáról ne álmodj, ahhoz legalább valamilyen szakképzettség kéne + te diákvízumot fogsz kapni nem zöldkártyát azzal meg nem tudom, hogy dolgozhatsz-e. Amúgy miért NY? A legdrágább és legélhetetlenebb város. Amúgy ha ki akarsz menni akkor gondolom elég jó szinten vagy angolul, olvasgass utána a sulinak amit kinéztél, írj egy pár ott tanulónak meg magának a sulinak is, biztos többet tudnak segíteni akik kint vannak, mint mi itthonról.
2013. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!