Ausztriában gimik? Help!

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és most ősszel kezdem a gimit egy német kéttannyelvűben. Apám Ausztriába megy ki, és mondta hogy egy év múlva mehetünk utána,mert addigra eljutok egy olyan szintre németből, hogy járhassak rendes iskolába. Milyenek ott a gimik? Hogy vennének át? Mindbe van francia-tagozat?(amiket néztem mindebe volt olyan osztály). Előre is köszi :)
2013. máj. 12. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Van! Egy magyarországi kéttannyelvű hidd el nem juttat el megfelelő szintre. Akár most is mehetnél, csak nyilván azt az évet meg kell ismételned, többre mennél, mintha itt kezdenél egy évet, ráadásul a bejelentkezés is könnyebb. Az általad kinézett iskola igazgatójánál kell, hogy érdeklődjetek, milyen dokumentumok, illetve milyen átlag szükséges ahhoz, hogy átvegyenek. Mindegyik iskolában tanítanak első nyelvként is franciát, hogy tagozat is van e, nem tudom.
2013. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én ausztriába (burgenland) jàrok àt minden nap suliba, gimibe. sokkal több lehetöségem lesz a továbbiakbak. tudok magyarul, németül, angolul és franciàul. tananyag sokkal könyebb, nem tanítanak olyan sok hülyeséget mint itthon. szerintem is most menj ki, hasznàld ezt az évet arra, hogy jòl megtanulj németül. és szinte mindenhol van francia
2013. máj. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!