Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Elfogadják a csehek a City&Gui...

Elfogadják a csehek a City&Guilds nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Szlovákiában élek, és az érettségi 2 év múlva esedékes. Csehországba- Brünn vagy Prága- szeretnék menni egyetemre. Jövőre meg lehet csinálni a sulinkon az angol érettségi helyett a City&Guilds nyelvvizsgát, így 4. ben tobb időtt fordíthatnék a többi tantárgyra, és angolból már nem kellene érettségi. Csak, hogy az a helyzet, hogy azt hallottam, hogy nem minden egyetemen fogadják el, és hát igazából nem akarok fizetni(194€) pluszban, ha nem fogadják el. Másrészt meg jó lenne megszabadulni az angolból, mert hát kémia, fyzika, biosz, nem éppen azok a tantárgyak amikre kevesebb ido is elég. Nem tudná valaki megmondani, hogy akkor most a City&Guilds-et el fogadják-e ezeken a helyeken: Bruno-Masarykova Univerzita, Prága-Karlova univerzita. Nagyon nagy segítség lenne

#Prága #Csehország #City&Guilds nyelvvizsga
2013. márc. 15. 21:45
 1/4 anonim válasza:
100%
Mint angoltanár írhatom, hogy legelőször azoknak az egyetemeknek a weboldalát kéne megnézni, hogy ők elfogadják-e mert tényleg nem egy olcsó vizsga. Ha ezt megnézed, ott biztos feltüntetik.
2013. márc. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak annyi ott az információ, hogy nem tudom megtalálni. Vagy pedig éppen nem találom meg, hogy nem fogadják el, aztán orulok. Így járt az egyik ismerosom is, és kiderult, hogy hát bizony azt nem fogadják el...
2013. márc. 16. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg meg lehetne próbálni kapcsolatba lépni ezekkel az iskolákkal, email vagy telefon?!
2013. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meglenne, csak nem minden esetben lehet választ kapni, a múltkor írtam más helyzetben kérdést a sulinak. Már belenyugodtam, hogy nem kapok választ, el is felejtettem, hogy mit írtam aztán fél év múlva visszaírtak, hogy mi a helyzet. Éppen ezért írtam ide, hogy hátha itt tudja valaki, és nem kell olyan sokat várnom, amúgy is eléggé sürgős...
2013. márc. 24. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!