Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy tudom felvenni Amerikai...

Hogy tudom felvenni Amerikai egyetemmel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok informatikát szeretnék Amerikában tanulni,de nem tudom hogy melyikbe menjek szerintetek melyik a legjobb informatika képzésben,ja és a nyelv milyen szinten kel?
2012. dec. 21. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a Harvard. Kb. 20 millió Ft / félév. Good luck.
2012. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennek google-ba tudsz utánaolvasni. Beírod hogy Amerikai egyetemek, kiadja a neveket, aztán azoknak kikeresed a honlapját. Anyanyelvi szintű angol tudás kell ahhoz hogy meg is tudj ott élni, tudj vizsgázni és persze megértsd a tankönyveket.
2012. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

minimum az anyanyelvi szint. gondolj bele, az infóba (meg minden más szakmában is) rengeteg az idegen kifejezés, nagyon sok a szakszó. azokat is meg kell értened.


rámész az egyetem honlapjára és írsz nekik emailt.

2012. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Harvard, ha nem kapsz osztondijat, mindennel egyutt (forint-dollar atvaltas fuggvenyeben) olyan 12 milliora jon ki. Es compsci eseteben tortenetesen a Stanford, az MIT, a Princeton es talan a Carnegie Mellon is jobbak mint a Harvard... A felveteli ratak 7% korul vannak, es a diakokat, mondanom sem kell, nem hasrautesszeruen veszik fel...


A kapcsolatot egyebkent ugy lehet felvenni veluk, ha irsz szepen egy emailt.

2013. jan. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az email megvan,de természetesen nem a legjobbra akarok menni.New York államban van egy jó egyetem.

Alapvetően azt írták van lehetőség ösztőndíjra alapvetően biztosítják a kollégiumot(120dollár).

Februárban beadom a jelentkezésem.

Nyelv azt írták egy erős középfok kell minimum.

2013. jan. 2. 07:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Hat, NY allamban tobb mint szaz egyetem van [link] ez igy picit tag :) A legjobbak sorendben a Columbia, Cornell, NYU, Fordham, (orvosira a Rockefeller), a Yeshiva sem rossz, de ertelemszeruen egy celcsoportja van. Szamos igen prima LAC is van az allamban, Colgate,Bard, Barnard, stb.


Nyelvvviszga szintjen igazabol nem nagyon van epkezlab egyetem ami kozepfokot kerne. ILETS vagy az Allamokban inkabb TOEFL pontokat kernek, es TOEFL eseteben a 120-bol mondjuk 80 pont az is mar erosen felsofok, ahogy IELTS-nel a mondjuk 6.5 is. Es azt tudni kell, hogy a felsofok meg a gyakorlatban megkivant es alkalmazhato nyelvtudasnak pl. iraskeszseg szintjen koszonoviszonyban sincsenek egymassal.

2013. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!