Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az lehetséges, hogy mondjuk...

Az lehetséges, hogy mondjuk egyetemen tanulok és először egy külföldi országban tanuljak, következő évben pedig egy másikban?

Figyelt kérdés
Egészen pontosan hogy működik ez? Az ösztöndíj pl. ezt is biztosítja?
2012. dec. 13. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
nem igazan ertem a kerdes lenyeget...osztondijat nem hinnem hogy csak ugy kapsz mindenfele. de ha egyszer tanultal egy evet valahol, miert ne tanulhatnal a kovetkezo evtol mashol?
2012. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem vannak ezek az EU-s programok, és általában egy országba szoktak kimenni. Vagy nem?
2012. dec. 13. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Mesterprogramból van egy Erasmus Mundus nevű: ez két éves, több egyetem szervezi és több helyen kell tanulni. Az, hogy pontosan mely egyetemek a szervezők illetve hogy hány helyen kell tanulni, a konkrét programtól függ (nagyon sok témában van Erasmus Mundus).
2012. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet, ez a Bolognaia rendszer egyetlen előnye.Sőt a külföldi egyetemisták, akik megehetik szinte minden évben más országban tanulnak(ált. mesterképző, de van ki már alapképzésen is), de az angol nyelv jó ha megy felsőfokún.
2012. dec. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!