Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy tudnék bekerülni egy...

Hogy tudnék bekerülni egy koreai egyetemre?

Figyelt kérdés
Nem azt kérdezem, hogy mennyire nehéz, mert elhiszem hogy biztosan nagyon nehéz. Gondolom kitűnőnek is kell lennem. Valószínűleg sok más dolog is kell hozzá.(nyelvvizsga...) Még előttem van 2 év, és nagyon elgondolkodtam egy a kérdésemben említett koreai egyetemen. A Hankuk university of foreign studies-ra gondoltam, mivel ott van magyar tanszék is, és magyar tanárok is. A másik kérdésem az is lenne, hogy lenne-e értelme nekem egy ilyen magyar tanszékre jelentkeznem, vagy teljesen felesleges, mert a külföldieknek van? Esetleg ha valaki jártas egy ilyen helyzetben és tudna választ írni, nagyon megköszönném.
2012. júl. 15. 22:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!