Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » USMLE vizsgákkal kapcsolatban...

USMLE vizsgákkal kapcsolatban tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokat hallottam/olvasgattam az USMLE-ről, egy konferencián tavaly egy előadást is hallgattam amit az egyik felkészítő cég (Kaplan medical?) tartott, de koherens összépet nem sikerült alkotnom. Amit látok: felkészülni rá finoman szólva is idő, és pénzigényes. A másik probléma az, hogy a személyes vélemények is nagyon szórnak, egy-két "egy-év-alatt-a-munka-mellett-simán-megcsinálható" (az ilyenek általában másodkézből szerzett infók...) mellett több nagyon jó eszű ismerősöm is van akik szintén gondolkodtak rajta, végül azonban máshova mentek. Így egyetem után leginkább személy szerint a Step 1-tól tartok, ami gondolom érthető...:)


Ha valakinek van személyes tapasztalata az USMLE-vel, próbálkozott/ megcsinálta/ vagy csak szimplán fontolgatja de jobban utánajárt: ne habozzon ossza meg a tapasztalatait!:)


Köszönöm!


2012. júl. 8. 19:18
 1/1 anonim válasza:
Szia, aktualis meg a kerdesed? En is most vagok bele.
2014. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!