Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ahhoz hogy kimehessek Amerikáb...

Ahhoz hogy kimehessek Amerikába cserediáknak kell nyelv vizsga?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nem árt:D
2011. dec. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen szint (gimi, egyetem), es milyen program. Tippem szerint azert egy picit is normalisabb programok egy felsofokut csak megkovetelnek, egyetemi esetben pedig talan TOEFL/IELTS vizsgat is.
2011. dec. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem kell!! Legalábbis azoknál a programoknál,amikről én tudok, nem kell! Csak mivel diáknak mész, ott is elvárják, hogy tanulj, ahhoz pedig mondjuk nem árt,ha tudsz angolul.

Vannak olyan programok is egyetemen (nemtom te gimis, vagy egyetemista vagy) ami nem cserediák program, hanem munka lehetőség, egész nyárra... Ahhoz sem kell nyelvvizsga, csak van egy felvételi elbeszélgetés, még itt Mo.-n, és ha ott megfelelsz, akkor mehetsz ki. Meg van még a nyári egyetem, ami csak pár hét. Az inkább csak arra jó, hogy világot láss, de ahhoz sem kell nyelvvizsga. Igazából senkit sem érdekel a papír, csak az, hogy tudj valamilyen szinten beszélni...

2011. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Cserediáknak nem kell. Ennek az a célja, hogy megtanulj angolul és nem egy meglévő középszíntű vizsga további fejlesztése. (ahhoz egy kicsit borsos az ára) 15 éves kortól lehet kimenni. Én voltam kint. A nyelvvizsgámat ennek köszönhetem. Ha meg egyetemista vagy erasmussal amerikába ki se lehet menni.
2011. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!