Au pair 18 év alatt?

Figyelt kérdés
A gondom az lenne, hogy 16 éves vagyok de szeretnék au pairként Franciaországban dolgozni... Van erre lehetőség? Tudok rendesen főzni, mosni, takarítani és már többször vigyáztam kisgyerekekre... Főleg a nyelvtanulásért mennék ki...
2011. szept. 22. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Hivatalos kertek között nem hiszem, minden au-pair iroda oldalán eddig csak 18 éven felülieket kértek, amiket néztem.

De amúgy is jobban jársz ha előbb befejezed a sulit, de momentán tanköteles is vagy a középsuli végéig, így emiatt sem hiszem, hogy megoldható lenne.

2011. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van tanköteles vagy ráadásul még csak 16 éves. Szülői belegyezés kell ahhoz, hogy egyáltalán külföldre mehess.

Hivatalosan max. 18 éves korodtól mehetsz ki minden szülői beleegyezés nélkül.

Ha előbb érettségiznél akkor lenne lehetőséged rá, hogy kimenj előbb, de nem tudom melyik közvetítő cég vállalna be egy kiskorú közvetítését. Valahol még azt is javasolják pl egy 20 évesnek, hogy inkább várjon 1-2 hónapot míg 21 lesz. Szóval én várnék még 2 évet addig meg készülgess rá.

2011. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 év múlva mehetsz ki...
2011. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!