Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kulfoldi nem "cserediak"...

Kulfoldi nem "cserediak" egyetemistak?

Figyelt kérdés

Leirnad hova jarsz, milyen, milyen volt bekerulni, mit tanulsz, hogy fizeted a tandijat es mennyire beszeled az adott orszag nyelvet? Meg tapasztalatokat/ amit fontosnak tartotok?

Koszonom. :)


2011. aug. 10. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ösztöndíjas is a cserediák kategória? (mert feleslegesen nem írok:))
2011. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra gondolok aki hivatalosan arra az egyetemre van beiratkozva. Felveteli stb. utan. Ha ilyen vagy igen, ha magyar egyetemrol mentel, nem annyira. :)
2011. aug. 10. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
szia. en a northwest egyetemre jarok (usa). novernek tanulok. a nyelvet tudom. eltem itt mar egy evet majd hazamentunk(apa munkajamiatt jottunk ki) majd en visszajottem egy au pair evre. szerencses voltam mert rendes csaladom volt es mikor beszeltem nekik hogy erre az egyetemre szeretnek jarni ok azt mondtak hogy segitenek. (mindenben)mar nanny vagyok naluk es fizetnek ugyanugy. este tanulok tobb orat de legalabb van mibol fizetni a tandijat. mert nem olcso. es megengedtek hogy naluk lakjak. ( igy nem kell a kolira kolteni, es este nemkell vigyaznom rajuk hogy tanulhassak. mivel im mar nagyok h iskolaba jarnak csak du vagyok veluk, mikor nekem vege az egyetemi oraimnak.) nemtom segitette de gondoltam leirom: )
2011. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Európában maradtam, és most kezdem majd az orvosit.:) Itt 2 nyelven kell tanulni, az egyiket anyanyelvi szinten beszélem, a másikat semennyire, de menni fog, csak egy kicsit akarni kell.:)
2011. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Prága, Károly Egyetem- általános orvosi szak, hmmm... k..a nehéz volt bekerülni, mert van felvételi, bennmaradni is nehéz, ha nem beszéled tökéletesen a nyelvet mint pl. én. De megéri, mert ez az álmom. Tandíj nincs, csak a szükségleteimet kell fedeznem, ami a szüleim segítségével sikerül.
2011. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Marmint az orvosi az almod, vagy hogy Csehorszagban praktizalhass? Felreertes ne essek, Praga gyonyoru hely, es Csehorszag lenyegesen elorebb van (volt, es lesz is), mint MO., csak ritkan hallani arrol, hogy valaki vert izzadva akarna bekerulni egy cseh egyteemre - megha legyen szo a legjobb cseh egyetemrol is :)
2011. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!