Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Megéri kimenni Amerikába 1...

Megéri kimenni Amerikába 1 évre 2. 000. 000Ft-ért cserediáknak?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri??
2011. aug. 8. 09:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menjél, ez nem is lehet kérdés. 1 évet világot látni usaban ezerszer többet ér, mint amilyen kocsit 2 milláért kapsz.
2011. aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez igy van. De nagyon nem mindegy hova is mennel, es milyen egyetemre -?- is.
2011. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az USA-át válaszd''
2011. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ezért kell fizetni?:O én azthittem,hogy csak ösztöndíjjal küldik ki az embereket,úgy meg nem nagyon kell fizetni,bár erasmusnál is kevés az a pénz,amit adnak...csak azért mondom,mert ha nem vagy annyira "okos",tehát ösztöndíjjal nem tudsz kimenni,lehet nagy gondjaid lesznek az ottani tanulással,ha itt se megy hibátlanul.persze ha középiskolás vagy,akkor ott nemtudom hogy megy ez a dolog,de annyiba megéri amúgy tényleg,hogy nyelvet biztos tanulsz,széphely,meg ilyen....ha van rá pénzed,akkor menj.amúgy melyik állam?mert olyan helyre nem mennék 1 évre,ami épp a "hurrikán csatornában" van...ahol mindig vannak tornádók.de sok sikert (Y)
2011. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!