Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van esélyem külföldi középsuli...

Van esélyem külföldi középsuliba menni?

Figyelt kérdés

Külföldre szeretnék középiskolába menni designer szeretnék lenni, de nem tudom hogy a jegyeim megfelelőek-e

Magyar nyelv: közepes

Irodalom: közepes

Történelem: elégséges

Angol: közepes

Matek: elégséges

Info: jeles

Fizika: elégséges

Biológia: közepes

Kémia: közepes

Földrajz: jó

Ének: jeles

Rajz: kitűnő

Technika: jeles

Tesi: jeles


nem szeretnék messze menni csak a szomszédos országok közül, Pomázi vagyok 14/L.


Vagy menjek inkább középiskola után?


2011. júl. 13. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gyenge, már bocs... :S
2011. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is keress iskolát, aztán ott nézd meg a felvételi követelményeket :) Így látatlanban nem tudunk neked segíteni, mert az se mindegy melyik iskoláról van szó, lehet, hogy az egyikbe felvennének, a másikba meg lehet, hogy nem
2011. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A designernek ugyan valószínűleg nem kell a matek, töri, fizika, de egy közepest azért össze lehett volna hozni, főleg általánosban...


Szerintem a nyelvismeret lenne a legfontosabb, nem csak a felvételi miatt, hanem hogy utána eredményesen el is tudd végezni a képzést.. Vagy magyarul fog zajlani a képzés esetleg? Mert ha angolul, akkor gondolom a 3-as angol azt jelenti, hogy még ebből is lenne mit gyakorolni :)


Ha Magyarországon leérettségizel, utána lehet hogy több lehetőség közül választhatnál, ha még mindig designer szeretnél lenni... És 4 év múlva sokkal jobban fogsz angolul is tudni, mint most.

2011. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!