Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egyetemen Párizsban? LENT!

Egyetemen Párizsban? LENT!

Figyelt kérdés
Párizsi egyetemre szeretnek menni, innen Budapestrol. Nem ösztöndíjjal, hanem rendesen elejétől a végéig ott szeretnék tanulni. Esetleg azok, akik ezt az utat már végig járták tudnak nekem valami tanácsot adni? általános tudnivalók, érdekességek. Minden, ami hasznosnak bizonyulhat! Nagyon köszi! :-)
2011. máj. 15. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Feltételezem ha ilyenben gondolkodsz, anyukádéknak van bőven a 3 legfontosabb dologból: pénz, pénz és pénz.

Másodikként feltételezem azért akarsz ott tanulni, mert a nyelvtudásod áll olyan szinten, hogy simán értsd az órákat, innentől kezdve csak azt nem értem, miért nem olvasod el a neked tetsző egyetem oldalán, mik is a jelentkezés feltételei.


:)

2011. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert szeretnek tapasztalatokat,tanácsokat hallani azoktól,akik mar jártak hasonló cipőben:)
2011. máj. 15. 18:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent hidd el,olvastam már eleget! Egyéni véleményekre vagyok kiváncsi!
2011. máj. 15. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
az biztos hogy nagyon jó nyelvtudás nélkül nagyon nehéz. a szállás ott szerintem drága bár arra is vannak ösztöndíjak biztos, rengeteg a külföldi, de főleg ázsiaiak meg arabok. Egyetemre év elején kell valamennyit fizetni 300 euró körül. Én egy ilyet hallottam, azért nézz utána, hogy mert lehet, hogy rosszul tudom:D
2011. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
NEM erre vagyok kiváncsi:) ezeket mind tudom. Voltam már ott, tudom a nyelvet. Nem gondolkoznék ebben, ha ne lennék tisztában mindezzel. ISMÉTLEM, azoknak a kommentjére lennék kiváncsi, akik már jártak ilyen módon kint, akik tudnak vmi PLUSZ csak ott az adott helyen megtapasztalható információval szolgálni!!:)
2011. máj. 17. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!