Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hol lehet olcsón Érettségit...

Hol lehet olcsón Érettségit fordíttatni, honosítani?

Figyelt kérdés

Babeş-Bolyai Tudományegyetemre szeretnék felvételizni.

A felvételihez honosítanom (közjegyző álltal hitelesítve) kell az Érettségimet.

Nem tudjátok kik,hol csinálnak ilyet.Fontos lenne hogy ne kerüljön sokba.


2011. ápr. 26. 11:39
 1/5 anonim válasza:

Romániában sokkal olcsóbb mind a fordítás, mind a hitelesítés. Fordítás: oldalanként 15 lej. Hitelesítés: 18 lej.

Milyen szakra szeretnél felvételizni?

Én is itt végzek az idén, lehet tudnék segíteni :)

2011. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja, és az árak Kolozsvári árak, de szerintem máshol sem olcsóbb :)
2011. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia !

Pszichológiára felvételiznék.

Bármilyen infót örömmel veszek,kicsit tartok az ismeretlentől,de várom:)

Esetleg meg tudnád mondani a hitelesítő iroda elérhetőségét?

Előre is köszönöm

2011. ápr. 26. 23:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Látom volt már pár kérdésed...Én is idén felvételizem, szintén Magyarországról, ha gondolod dobj egy msn címet emailben, talán még hasznosak is lehetünk egymásnak, sőt "vetélytársak" se leszünk, mert én nem pszichológiára megyek.:D

2011. ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Bocsi a zavarásért, de én is kérhetnék segítséget? fogalmam sincs hogy hol lehet érettségit honosítani, szeretnék felvételizni Kolozsvárra a Babes Bolyai Tudományegyetemre, de félek hogy lekésem a határidőt, mert nem lesz meg a honosításom. Köszönöm előre is ha olvasod és válaszolsz.
2013. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!