Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit szokás írni a tanári...

Mit szokás írni a tanári ajánlólevélbe (ERASMUS-hoz)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy néhány helyen ezt tanár írja meg, de nálunk nekünk kell megírni, és a megkért tanár csak aláírja. :S

Előre is köszönök minden ötletet, tanácsot. :)


2011. ápr. 1. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Csodalkozom hogy nem jelentkeznek a volt ösztöndijasak.

Ha mégfelel en ara hivatkoznak amit az Angol egyetemek általaba elvárnak ha valaki ösztöndijra pályázaik.

Természetésen kiválo tanulmanyi eredmenyek amit ugy is be kel mutatnod hogy mien formában az még van hatorozva.

Jo mutát ha valamien versenyeken a szakmadban részt vetel TDK... Sokan nem gondolnak de dijazak aszt is ha valaki aktiv a külömbözö tarsadalmi egyetemi szervezetkben / szakkör, HÖK,.../.Ha tagja volta egy olyan szakmai csoportnak ameik valamien kutatásal foglalkozot, vagy a kötelezö prakszádnak köze volt irjá arol is böveben.

Ha volt valamien szakdolgozatod aminék a temája erintete

EU valameik területet aszt is hagsujozad ki.

Szoval röviden mondva ezeket az ösztöndijak olyanok kapjak, akiktöl elvárják, hogy idövel komolyab társdalmi és szakmai befojasuk legyen sajat orszagukban.

Elnézést a helyesirási hibákert.Remelem segitetem amit szivesen tetem.

2011. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!