Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Fél év Amerikában, de milyen...

Fél év Amerikában, de milyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
Szeretnék 11. első félévében Amerikában tanulni,de nem tudom, hogy ez hogy megy. Milyen feltételek kellenek hozzá? (Gondolok most jegyek átlagára, nyelvvizsgáar, stb.) Valaki tud segíteni? Megéri? Tapasztalatok esetleg?
2011. febr. 26. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
En voltam 1 evet. Nem kell hozza nyelvvizsga, bar nekem volt, de csak kozepem akkor meg. Jo jegyek kellettek, de nem olyan extrem atlag. Nekem 4,5 volt. 3 lehetoseg van: Ha el kint rokonod, akkor nala laksz, ha nincs, akkor egy ilyen csaladnal vagy mit tudom en mi, akiknek fizetsz/killegium. Utobbi ketto draga, keszulj millios osszeggel. Az iskoladnak kell irnia egy ajanlo levelet, le kell minden szart fenymasolni es sok papirmunka.. Es az ottani iskolatol egy ember felmer, hogy alkalmas vagy-e ->beszelgetes
2011. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Oké, értem, köszi. Síma 4-es átlaggal (4,1) ki lehet még menni?

És a beszélgetés milyen formában történik? Úgyértem ott amerikából nyilván csak ezért nem utaznak le ide.. :)Szóval levélben, vagy hogy?

Te hol laktál? Hogyan lehet pl. családokhoz bekerülni?

2011. febr. 28. 15:09
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, és Amerikán belül melyik városban? Melyiket ajánlod?
2011. febr. 28. 15:11
 4/9 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés: Maga az iskola, ha nem számolunk bele semmimlyen kölcséget, se utazást, se szállást, se semmit mennyibe kerül? (kb)
2011. febr. 28. 15:19
 5/9 anonim válasza:

www.google.hu

beírod hogy külföldi tanév és millió dolgot kihoz

próbáld ki nekem bevált ;)

2011. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg sok mindent kihoz. :)
2011. márc. 1. 17:06
 7/9 anonim ***** válasza:
én több iskolát is megnéztem nekem az EF és a Katedra tetszett a legjobban. Itt tökmind1, hogy milyen az átlagod, asszem van valami felmérés az elején de csak, hogy tudják milyen csoportba kerülj. Kérhetsz ingyenes tájékoztatót a neten. Egy csomó féle tanfolyam van, 2 hetes, 1 éves, alap, intenzív stb. Ott mehetsz családhoz, koleszba stb. (elintéznek mindent neked)amerikába a szállástól függően 300 ezer körül mehetsz, de ebben nincs benne az utazásik költség. Nézd meg a weboldalukat ;)
2011. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én Miamiba vagy Los Angelesbe mennék (előző vagyok)

ha van valami kérdésed kérdezz nyugodtan :)

2011. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is szívesen mennék LA-be, vagy Miamiba, és még Chicagoba is. De ahogy nézegetem ezeket, amiket írtál ezek nyelvtanfolyamokat kínálnak leginkább én pedig egy normális gimibe szeretnék elmenni tölteni egy fél évet, nem?
2011. máj. 28. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!