Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van itt olyan, aki amerikába...

Van itt olyan, aki amerikába tanul egyetemen?

Figyelt kérdés
ha igen,akkor írhatna,mert olvasgattam,hogy hogyan megy a dolog,de konkrét dolgokra (pl pontszám,ösztöndíj összege,kollégium díja,stb..) nem találtam,meg amúgy is érdekelne egy olyan véleménye,aki már kint van:P
2011. febr. 4. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nem, nincs, és te se fogsz kimenni, még az itthoniakat se bírnád, nemhogy világelső egyetemeket.
2011. febr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
te biztos jobban tudod:D már egyetemista vagyok,másodéves,csak érdekel,nem mondtam,hogy feltétlenül ki is mennék:D inkább az érdekel,hogy ott msc-n mibe különbözik itthonitól,meg ilyenek...amúgy meg sok amerikai egyetemet könnyebb elvégezni,mint 1-2 magyart,persze ha megfelelő nyelvi tudásod is van:P
2011. febr. 5. 00:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elso idoszakban mindenki ugyanazt tanul, fuggetlen attol hogy orvosira, mernokire, nyelveszire vagy fizikara jarsz. Ugyanazok a tantargyak mindenhol, es csak egy ido utan tanulod azt, amiert ott vagy. 2 tipus van. Van a College es a Uni. A college az rosszabb, kb olyan mint a foiskola Mo-on. Ezenkivul magyarorszagi viszonylatban iszonyat sokba kerul, de ottaniban is. Ha egy nepszerubbre mesz, akkor rakj felre par 10.000.000 huf-t.
2011. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Konkretan a nyugati parton az egyik legjobb a Caltech. Ott 9 honap 53.000$, kollegiummal egyutt.
2011. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
te kint is tanulsz amúgy,vagy csak ennyire jártas vagy benne?mert olvastam,hogy ösztöndíjjal kilehet jutni úgy,hogy szinte az összes költséget fedezik....csak hogy erről is tudsz valamit?
2011. febr. 27. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerosom oda jar. Nem, en itthon tanulok most, de voltam kint egy evet szoval tudok ezt-azt. Hat, ha osztondijjal jutsz ki, akkor persze hogy minden fedezve van. Komolyan a Caltech-re akarsz jelentkezni?
2011. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

én nem írtam egy szóval se ,hogy oda akarok jelentkezni:D

majd msc-re megpróbálok ösztöndíjjal vhol amerikába,de még nemtudom melyikbe.persze még utána kéne néznem majd,meg hasonlók,de pl a university of floridáról hallottam jókat,bár a bejutásról,meg hasonlókról még semmit:D azt tudod,hogy msc-re,vagy phd-re könnyebb-e kijutni,mint sima bsc-s alapképzésre?

2011. febr. 28. 00:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!