Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki valamit a nagymegyeri...

Valaki valamit a nagymegyeri internatrol középiskolasoknak?

Figyelt kérdés

beirtam googleba és nem jött ki semmi ertelmes :/

(velky meder)

ezer köszönet


2011. jan. 29. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, mivel ez nem is értelmes. Mi az az internat, és mit szeretnél tudni?
2011. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hat azt szeretnem tudni,h van e ott internat,ésh ha van,akk hany szemelyes szobak,meg h valamit tud e rola...

az internat az az olyan ,h a diakok akik messze laknak az iskolatol,azok ott szallasolnak,diakszallo....

de amugy hany eves vagy,h nemtudod miaz az internat? mar bocsi,h megkerdezem.....:)

2011. jan. 29. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
44 éves vagyok, és magyarul nincs ilyen szó, akkor szlovákul mondtad, azért nem ismertem. Magyarul internátusnak hívják régiesen, mai nyelven meg kollégiumnak. Kicsit tágabb szövegkörnyezetből rájöhettem volna, de ennyiből nem sikerült.
2011. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jajde milyen hülye vagyok,és tiszteletlen!!

elnézést,nemtudtam ,h nem letezik magyarban ilyen szo :((

2011. jan. 30. 13:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!