Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mért nem megy a tanulás rendesen?

Mért nem megy a tanulás rendesen?

Figyelt kérdés

Külföldön élek,é s már az elején tisztában voltam vele hogy nem leszek kitűnő.

Most bekerültem egy éves nyelvsuli után normálisba.

Az a baj h ellustultam a nyelvsuliba:D

Most ha hazajövök sehogy se tudom rá venni magam hogy tanuljak, mindig találok valami érdekesebbet.

Most barátom sincs, és kicsit egyedül érzem magam.

Itt a sulik 'okossági' szint alapján vannak.

(szakképző,egyetemképző, stb.)

Én a legmagasabban vagyok, és nehéz volt ide külföldiként bekerülni.

Ha 3 tárgyból 5-ös alatt vagyok(10-ig vannak a jegyek) akkor évet kell ismételnem,vagy az egy szintell lejjebbi iskolába kell átmennem.

egy évben négyszer van egy hét vizsga.

Az osztálytársaim két évvel fiatalabbak,mert nekem kiesett két év a nyelvsuli miatt,és nem vagyok mindig egy hangon velük.Olyan kicsik még...:/

Nem tudom hogy mit csináljak,hogyan vegyem magam rá a tanulásra mert az akaraterőm az nulla,de ha akarok,akkor tudok.

Nem tudom h mit csináljak,kezdenek kicsúszni a dolgok,nem akarok évet ismételni,és elmenni sem!!

16/L


2011. jan. 28. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze magad, gondolj a jövődre, de a legfontosabb: szerezz valamit, ami inspirál. Ez lehet egy személy, egy könyv, egy barát, egy szerelem, egy példakép, egy életstílus.

De ha semmi nem inspirál, ha nincs olyan dolog amit le "tudsz" utánozni, és magadénak érzed, ha nincs senki akivel egy hullámhosszon vagy, esélyed sincs megtalálni a helyed.

2011. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jezusom! Milyen orszagban laksz te? En is kulfoldon am. Hat tanulj, probalj meg egy kis akaraterot magadba sulykolni!
2011. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok! :D Engem inspiral egy konyv egy orszag es egy cel! Mi a celod az eletben?
2011. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ülj be egy full üres szobába ahol semmi sincs így nem vonja el semmi más a figyelmed
2011. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!