Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Előny ha olyan országot...

Előny ha olyan országot pályázok meg Erasmusban ahol már éltem?

Figyelt kérdés
Több évet éltem külföldön korábban az egyik országban ahova most Erasmus programra pályázok. Előny ez a többi pályázóval szemben? Vagy teljesen mindegy, mer csak a tanulmányi átlag alapján döntenek a pályázat nyerteséről?
2011. jan. 20. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyelvtudás miatt mindenképpen előnyöd lesz a többiekkel szemben. Lesz személyes interjú is, nem? Mert nálunk volt, azért gondolom.
2011. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem tudok részleteket, de lehet hogy az is lesz. A nyelvet egyébként nem beszélem folyékonyan - tehát nem olyan nyelvű képzésre jelentkeznék, hanem angolra. Így nem tudom hogy mennyit ér a külföldi tapasztalatom.
2011. jan. 20. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkabb hatrany mivel altalaban olyan embereket akarnak kuldeni akiknek meg nem volt lehetoseguk megtapasztalni. De ha jobb az atlagod akkor mindegy....
2011. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!