Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tanulás külföldön? (további...

Tanulás külföldön? (további infókat lent találod)

Figyelt kérdés

szeretnék az USAban tanulni (egyetem) és tudom h sok a tandíj meg nehéz bekerülni, de miért ne lehetne megpróbálni.

szóval 2 kérdésem lenne:

-vannak levelezős sulik?

-és úgyis fizethetem a tandíjt, ha egyetem mellett dolgozok valahol?

előre is köszi:)


2011. jan. 2. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

-úgy tudom vannak

-igen dolgozhatsz, az már más kérdés hogy akkor nem tudsz tanulni és könnyen kipottyansz, maximum 4 órában érdemes dolgozni.


Mellékesen előnyös ha kint végzed az egyetemet mert onnan meg is kapod az állampolgárságot rövidesen, mivel érdemük hogy kint maradj ha ők tanítottak.

2011. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. jan. 3. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Bankszámlabizonylat ELŐRE kell!!


Min 20 000- 30 000 USD, anélkül nincs vízum.


Munka első évben csak campus-on lehet.


Sajnos, csak EU-ban van úgy, hogy részletekben megoldod, mindent elvállalhatsz ingyenes oktatás vagy az USA-hoz képest töredéke a tandíj stb :(

2011. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!