Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ez az SAT vizsgás honlap...

Ez az SAT vizsgás honlap külföldieknek készült? Hol lehet letölteni az igazi feladatokat?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy aki amcsi egyetemre akar menni, annak ezt kell letenni. Beírtam a google-be, és elsőnek ezt az oldalt hozta ki. Random belekattintok, és kihozza ezt:


[link]


A past pariciple-t magyarázzák, gondolom ez nem született amerikaiaknak készült, de akkor mi van az igazi tesztben ? Azóta néztem több oldalt is, de mindenhol ilyen dedós feladatok vannak, kb. mintha egy magyartól érettségin megkérdeznék, hogy az "én nem beszél te nyelv" nyelvtanilag helyes-e :S


2010. dec. 7. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A hivatalos oldalon is van néhány mintafeladat.
2010. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!